s
   Nawigacja
  Strona Główna
  Katalog Stron
  Darmowy Hosting
  Biuro Prasowe
  Kontakt
  Szukaj
  Download
  Poszukiwani Redaktorzy

Plikie Emule
  Filmy lektor/dubbing
  Filmy Zagraniczne
  Filmy Polskie

Teledyski
  Pop, Rock, Metal
  Hip-Hop, Rap
  Dance, Disco, Techno

Filmiki On-Line
  Śmieszne
  Sportowe
  Kabarety
  Extremalne
  Telewizja

Gorący Styl
  Muzyka
  Moda
  Film
  Gry

Gry On-Line
  Sportowe
  Przygodowe
  Logiczne

Pozostałe
  Tapety Na Komputer
  Teksty Piosenek
  Kody do Gier

   Losowa Tapeta
Tapety - 42
Tapety - 42
Tapety na Komputer - Krajobrazy
Witamy
News
Kolejne aktualizacje Dokumentów Google
SiećWygląda na to, że Google przyspiesza prace nad swoim internetowym pakietem biurowym Google Docs. Kolejna aktualizacja sprawi, że Dokumenty Google będą obsługiwać jeszcze więcej multimediów. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z premierą funkcji, która umożliwiła użytkownikom dodawanie i oglądanie plików wideo, które zostały zamieszczone w plikach. Działa ona zarówno w przypadku nowo tworzonych plików, jak i starszych dokumentów, które już wcześniej zawierały elementy wideo.
admin dnia styczeń 20 2011 14:03:27 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1775 Czytań · Drukuj
Nie podał hasła, trafił za kratki
SiećW ten sposób brytyjski sąd chce zmusić nastolatka do podania hasła szyfrującego jego komputer. Sprawa jest poważna, dotyczy bowiem seksualnego wykorzystywania dzieci.
19-letni obecnie Oliver Drage został aresztowany w maju zeszłego roku przez wydział policji z Blackpool zajmujący się walką z seksualnym wykorzystywaniem dzieci. Policja skonfiskowała jego komputer, jednak nie była w stanie uporać się z 50-znakowym hasłem szyfrującym, które Drage ustanowił - informuje V3.co.uk. Policja podejrzewa, że na twardym dysku znalazłaby materiały go obciążające.

admin dnia październik 06 2010 12:37:22
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 17262 Czytań · Drukuj
Samoładujący się akumulator dla komórek
SiećFiński koncern Nokia złożył w amerykańskim urzędzie patentowym wniosek o ochronę technologii pozwalającej skonstruować baterię, której nie trzeba będzie ładować.

Opracowana przez Nokię technologia bazuje na koncepcji zbierania energii (energy harvesting), w przypadku której akumulator telefonu komórkowego lub innego urządzenia przenośnego ładuje się podczas wykonywania ruchów przez użytkownika (przykładowo, przetwarza na napięcie energię mechaniczną wstrząsów powstających podczas chodzenia). Wniosek patentowy wpłynął 25 lutego - poinformował właśnie magazyn "New Scientist".
admin dnia marzec 08 2010 21:18:21
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1839 Czytań · Drukuj
Symbian od dziś jako open source
SiećSymbian Foundation ogłosiła, że kod popularnej platformy mobilnej będzie od dziś dostępny dla programistów – takie informacje podaje m.in. BBC i AP. Zdaniem przedstawicieli fundacji można mówić o największej w historii konwersji oprogramowania zastrzeżonego na otwarte. Dużo mówi się ostatnio o Androidzie i iPhone, ale Symbian to niewątpliwie bardzo ważny gracz na rynku mobilnym. Znajdował się w 330 mln sprzedanych urządzeń. W czerwcu 2008 r. fińska Nokia ogłosiła zamiar zakupu wszystkich akcji Symbian Limited i jednocześnie zapowiedziała utworzenie Symbian Foundation. W ramach tej organizacji różne firmy (m. in. LG Electronics, Motorola, Samsung, Sony) podjęły się prac nad innowacyjnym i otwartym oprogramowaniem dla komórek.
admin dnia luty 04 2010 09:28:53
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1899 Czytań · Drukuj
Telefon komórkowy chroni przed Alzheimerem
SiećJak dotąd o telefonach komórkowych i ich wpływie na zdrowie mówiono tylko i wyłącznie w kontekście zagrożenia, jakie potencjalnie mogą stwarzać. Niewykluczone, że pogląd ten trzeba będzie zmienić. Naukowcy z Florida Alzheimer's Disease Research Centre opublikowali w "Journal of Alzheimer's Disease" artykuł, z którego wynika, że promienowanie emitowane przez telefony komórkowe może chronić przed rozwojem choroby Alzheimera. Stwierdzenie takie wydaje się prawdziwe przynajmniej w odniesieniu do myszy.
admin dnia styczeń 10 2010 19:15:42
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2032 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
   Userów on-line
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 31,523
Najnowszy Użytkownik: ~BurtonMob
   Ostatnie Artykuły
Teledysk - Tië...
Teledysk - David Gue...
Teledysk - Fragma - ...
Teledysk - Lady Gaga...
Teledysk - Daniel Bo...
Teledysk - La Roux -...
Teledysk - Kesha - T...
Teledysk - Edward Ma...
Teledysk - Black Eye...
Teledysk - Johan Gie...
   Nasze Produkty
Szablony
Filozofia
Okultyzm
Wiersze